LIQUI MOLY on tunnustatud Saksamaa tootja, kes on üle 60 aasta turul olnud ning kelle valikusse kuulub üle 4000 artikli. Liqui Moly toodete hulka kuuluvad mootoriõlid, kütuse- ja õlilisandid, autokeemia ja autohooldusvahendid. Liqui Moly arendab ja testib tooteid oma laborites ning toodab neid ainult Saksamaal, et tagada kõrgeim võimalik kvaliteet. Tänaseks päevaks on Liqui Moly maailma üks juhtivamaid selle ala ettevõtteid ja tooteid müüakse rohkem kui 120 riigis üle maailma.

Rahva lemmik

LIQUI MOLY edu kinnitavad kuus Saksamaa juhtivat autoajakirja  (Auto Bild, Auto Motor und Sport, Motor Klassik, Motorsport Aktuell, Sport Auto ja Auto Zeitung), kelle iga-aastases uuringus valisid sakslased Liqui Moly enda lemmik õlibrändiks. Autoajakirjade kõrgeima tunnustuse osaliseks on Liqui Moly saanud nüüd juba üheksa aastat järjest (2011-2019). Järjepidev tunnustamine näitab, et Liqui Moly hinnatakse kõrgelt ja tooted vastavad tarbijate ootustele.

Koostöö autotootjatega

LIQUI MOLY teeb igapäevaselt koostööd maailma juhtivate autotootjatega (VW, Toyota, General Motors, Daimler jne.), et mootoriõlid vastaks autotootja täpsetele nõuetele. Selle tõestuseks on Liqui Moly’le väljastatud autotootjate poolt õli vastavussertifikaadid.

Kvaliteet

LIQUI MOLY on kindel oma toodete kvaliteedis ja annab neid vabatahtlikult proovimiseks ülemaailmselt tunnustatud sõltumatutesse katselaboritesse nagu näiteks Technical Supervision Association (TÜV) ja Automobil-Prüftechnik Landau GmbH (APL). Mõlemad asutused on korduvalt erinevaid tooteid testinud ja kinnitavad, et Liqui Moly tooted teevad just seda, mida tootekirjelduses lubatakse.

Spordimaailm

LIQUI MOLY on tõsiselt pühendunud ka spordimaailmale. Mootorisport on parim, kus proovile panna tooteid äärmuslikes tingimustes. Liqui Moly on läbi ajaloo esindatud mootorispordi sarjades nagu näiteks F1 (Formula 1), FIA World Touring Car Championship (WTCC), Touring Car Racing (TCR), Dakar Rally, Moto/Moto2/Moto3 World Championship ja paljudes teistes sarjades.

Samuti on Liqui Moly partneriks ka korvpallis (Chicago Bulls), käsipallis (World Men's Handball Championship), tennises ja jalgpallis. Liqui Moly lööb kaasa ka talispordis: mäesuusatamine (FIS Alpine Skiing World Cup), suusahüpe (Four Hills Tournament, FIS Ski Jumping World Cup), suusatamine (Nordic World Ski Championships, Nordic Combined World Cup), bobisõit ja skeleton (Bobsleigh and Skeleton World Cup), jäähoki (IIHF Ice Hockey World Championship) ja paljudel teistel talispordialadel.

 

LIQUI MOLY on kaasaegsed tooted, kõrgeim kvaliteet ja täiuslik teenindus.